Pravidelné aktivity

• divadelní představení
  • dny otevřených dveří
  • zábavná odpolední setkání s rodiči a dětmi při různých příležitostech (tvořivé dílny)
  • pravidelné ekologické programy
  • školní výlety, ŠvP, Městské tábory o letních prázdninách
  • fotografování dětí
  • karneval
  • navštěva Mikuláše, čerta a anděla
  • spolupráce se základní školu. Každý rok se v úvodu nového školního roku setkávají učitelky první třídy ZŠ
    a naší mateřské školy, aby se společně dohodly na formách vzájemné spolupráce.
  • spolupráce s logopedkou. Vždy na podzim a na jaře navštíví naši mateřskou školu Mgr. Renata Lukášová.
    Rodiče mají možnost s ní prokonzultovat eventuální individuální spolupráci nebo návštěvu u ní v poradně.
  • spolupráce s Pedagogicko-psychologickou poradnou. V případě nutnosti jsme v kontaktu s poradnou.
    Spolupracujeme s ní zejména v souvislosti s "odklady školní docházky".
  • spolupráce s městskou částí Praha 6. S městskou částí spolupracujeme zejména v otázkách oprav a údržby budovy.
    Dále využíváme jejich nabídek týkajících se "doškolování" pedagogických zaměstnanců.
  • nabídka seminářů
  • spolupráce se spolkem "Mezi námi generačně" - čtecí babičky

Nadstandartní aktivity hrazené rodiči (určeno zejména předškolním dětem)

KROUŽKY